تاریخچه نسل آفتاب

گفتگوی اختصاصی...

"شهربانو منصوريان " قهرمان جهان در رشته ى ووشو : ما ٣ خواهر در کنار هم موفق هستیم.

معرفی موسسه نسل آفتاب

موسسه نسل آفتاب متشکل از نام آوران عرصه ورزش و هنر کشور به عنوان یک تشکل مردمی (NGO) بسط و گسترش روحیه ایرانی ، اسلامی از مجرای ورزش و هنر به جامعه ،پیشنهاد برای بهبود وضع مقررات در حیطه ی متنوع فرهنگی ،حمایت از حقوق مالی و معنوی فعالان حوزه فرهنگ ،برگزاری   همایش های فرهنگی و هنری ،پاسداشت اهالی فرهنگ و هنر کشور،شناسایی و بکارگیری نیروها و استعداد های جوان برای حضور در عرصه های مختلف فرهنگی و ... از تیرماه سال 1386 فعالیت خود  را آغاز نموده است.این موسسه با انتشار مجله مشق آفتاب و راه اندازی مجدد خبرگذاری ورزش ایران (ایپنا)،فعالیت رسانه ای خود را آغاز و در حال توسعه آن می باشد .طراحی ،تدوین و برگزاری همایش هایی به منظور پاسداشت الگوهای گرانقدر کشور از جمله:همایش "فرزندان آفتاب"معرفی چهره های برتر اخلاق مدار سال ورزش کشور از دیگر برنامه های موسسه بوده است.
با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های فکری ،اجرایی مدیریتی مجموعه،انجام برخی فعالیت ها به جهت پوشش هزینه ها و به منظور حفظ و توسعه اهداف عالیه موسسه ضروری به نظر رسیده لذا در ادامه ضمن معرفی اجمالی از فعالیت ها  و توانمندی های موجود ،آمادگی خود را جهت اجرای پروژه های گوناگون اعلام  می داریم .
امید است با همراهی و همدلی همه نسل آفتابی ها ی سرزمین عزیزمان ایران اسلامی ،بتوانیم گامی هرچند کوچک در مسیر رشد و اعتلای میهنمان برداریم.

 

معرفی موسسه نسل آفتاب

 موسسه نسل آفتاب متشکل از نام آوران عرصه ورزش و هنر کشور به عنوان یک تشکل مردمی (NGO) بسط و گسترش روحیه ایرانی ، اسلامی از مجرای ورزش و هنر به جامعه ،پیشنهاد برای بهبود وضع مقررات در حیطه ی متنوع فرهنگی ،حمایت از حقوق مالی و معنوی فعالان حوزه فرهنگ ،برگزاری   همایش های فرهنگی و هنری ،پاسداشت اهالی فرهنگ و هنر کشور،شناسایی و بکارگیری نیروها و استعداد های جوان برای حضور در عرصه های مختلف فرهنگی و ... از تیرماه سال 1386 فعالیت خود  را آغاز نموده است.این موسسه با انتشار مجله مشق آفتاب و راه اندازی مجدد خبرگذاری ورزش ایران (ایپنا)،فعالیت رسانه ای خود را آغاز و در حال توسعه آن می باشد .